Audzēkņiem tika novadītas gan teorētiskās nodarbības, kurās jaunieši iepazinās gan ar prasībām, kādas nepieciešamas mūsdienu darba tirgū, kādas zināšanas un iemaņas nepieciešamas, lai veidotu veiksmīgu karjeru , gan praktiskās nodarbības, kurās tika sniegta plaša informācija par jaunākās paaudzes iekārtām un instrumentiem un bija iespējams izmēģināt visdažādākos modernus un inovatīvus DeWalt instrumentus. Brīžiem šķita, ka skola šajā dienā pārvērtās par lielu darbnīcu, audzēkņi darbojās gan klasē, gan skolas pagalmā, gan speciāli pielāgotajā instrumentu busiņā, līdz ar to par netiešiem pasākuma līdzdalībniekiem kļuva teju vai visa skola.
Priecājamies, ka jauniešiem bija iespēja iepazīt tieši šo produkciju, jo DeWalt ir lielākais profesionālo elektroinstrumentu zīmols Ziemeļamerikā un viens no visstraujāk augošajiem profesionālo elektroinstrumentu zīmoliem pasaulē pēdējo 5 gadu laikā.
Nodarbība saistoša likās ne tikai audzēkņiem, bet arī praktisko mācību skolotājiem, kuri ar interesi piedalījās nodarbībā, jo ne katru dienu var izmēģināt roku ar tik moderniem instrumentiem un tikties klātienē ar augsta līmeņa profesionāli šajā jomā.
Jebkurš uzrunātais audzēknis atzina, ka šādas nodarbības ir ļoti nepieciešamas , jo tikšanās ar speciālistiem un praktiskie izmēģinājumi dod ļoti daudz, liek saprast arī to vai izvēlētā profesija ir īstā un kādām zināšanām jāpievērš īpaša uzmanība, jo lai strādātu ar jaunās paaudzes instrumentiem, ar lasītprasmi vien nepietiek.
Paldies viesskolotājam Gustam Kāpostiņam un skolotājai Dinai Sproģei par darba organizēšanu.