PIKC RVT Limbažu teritoriālajā struktūrvienībā Ēnu dienas ietvaros 2019. gada 13. februārī viesojās Limbažu 3. vidusskolas skolēni.
Pasākuma laikā skolēni iepazinās ar PIKC RVT piedāvātajām izglītības iespējām gan Rīgā, gan Limbažos. Skolēni un skolotājas Ināra Pilskunga un Vija Kovaļevska ar interesi vēroja Limbažu teritoriālās struktūrvienības pārvērtības, muzeju, lasītavu, sporta zāli, īpaši novērtējot mūsu audzēkņu ieguldīto darbu telpu labiekārtošanā. Pēc nelielas pastaigas pa mācību korpusu skolēni devās uz mūsu galdnieku darbnīcu. Jaunajiem interesentiem tika piedāvātas dažādas aktivitātes – darbošanās ar dažādām kokapstrādes mašīnām, dažādu galdnieku atjautības uzdevumu risināšanā. Kopā ar kokapstrādes tehnologu Andri Ķezberu un skolotāju Andri Vimbu jauki tika pavadīta šī diena. Jācer, ka kādam no skolēniem iepatikās kokapstrādes meistaru darbs un jaukā priežu skaidu smarža.
   
                                                                     PIKC RVT Limbažu teritoriālās struktūrvienības vadītājs D. Augusts

 

PIKC Rīgas Valsts tehnikuma Limbažu struktūrvienībā Ēnu dienā ciemojās piektklasnieki no Limbažiem.Tur Limbažu struktūrvienības vadītājs Dainis Augusts pastāstīja par skolu, izvadāja ekskursijā.3.stāva gaitenī bērni apbrīnoja kolāžas, kuras konkursos veidojuši audzēkņi.Ar lepnumu klausījāmies, ka mūsu skolas absolvents Rainers Jauga ir viens no labākajiem savā apdares darbu specialitātē.
Taču pats interesantākais gaidīja galdnieku darbnīcās, kur vērojām, kā praksē strādā 3.kursa puiši, apskatījām,audzēkņu izgatavotos darbus-molbertus, solus, krēslus, plauktus, u.c. Meistaru Andra Vimbas un Andra Ķezbera vadībā bija iespēja pašiem iemēģināt roku un izgatavot nelielus suvenīrus, kuriem katrs atrada kādu pielietojumu-uz mājām aizceļoja svečturīši, pašu slīpēti dēlīši, kuri taps apgleznoti.Uz vietas tapa pat spēlīte no koka ripiņām.Savus spēkus kokapstrādē izmēģināja gan zēni, gan meitenes, un process bija tik aizraujošs, ka nemaz negribējās iet prom.

                                                                                      Limbažu 3 viduskolas skolotāja Ināra Pilskunga